júl
31

Build A Bear - Ako sme si postavili medveďa

Autor: Róbert Solárikvybrali.sme.sk Pridaj komentár »

Popri návšteve jediného zábavného parku v Škótsku – Scotland’s Theme Park – sme sa včera rozhodli, že je ten správny čas na „vytvorenie si“ vlastného plyšového medveďa. Naše prvé kroky viedli do „My Pawfect Bear!“ v areáli zábavného parku. Tu sme sa však so žiadnym macom nestotožnili natoľko, aby sme si ho hneď odniesli domov.

Našou druhou zastávkou  boli Buchannan Galleries – nákupné centrum v centre Glasgowa. Dúfajúc, že tu nájdeme nového člena našej domácnosti, sme vošli do Build-A-Bear workshop-u. Polovica z nás sa na prvý pohľad zamilovala do kučeravej, svetlohnedej, zatiaľ však trochu neforemnej kože. Netrvalo dlho a náš maco už mal skoro všetky potrebné vnútornosti na prežitie. Chýbala len jedna vec – srdce, ktoré mu Mirka opatrne vložila do krehkého telíčka. Po absolvovaní krátkej operácie, ktorá zabezpečila, že náš maco bude držať pokope, bol tento chlpáč prehlásený za kompletného a pripraveného na život.

Keďže bol po narodení úplne nahý, museli sme mu kúpiť oblečenie. Ako správny patriot si vyslúžil tričko s mapou Škótska olemované tartanom. Pôvodne sme mu chceli kúpiť aj kilt, ale nakoniec sme dali prednosť štýlovým rifľovým nohaviciam. (Ktoré boli mimochodom drahšie ako moje kraťasy, ktoré som si v ten deň kúpil!)

Nakoniec sme novonarodeného medveďa museli zaregistrovať. Meno zdedil po najslávnejšom Škótovi, ktorého poznáme (a nie je to ani Sean Connery, ani David Coulthard), ale po statočnom srdci - Williamovi Wallaceovi. S účtenkou za Williama nám vytlačili aj jeho rodný list:

Birth Certificate

Keďže za mesiac už cestujeme domov, náš malý William potrebuje ešte pas, ale ten mu kúpime až nabudúce. Musím skonštatovať, že nápad vytvoriť si vlastné plyšové zvieratko ma úplne nadchol. V predajni majú všetko do posledného detailu premyslené a aj preto sa tento obchod výrazne odlišuje od ostatných hračkárstiev. Deti tu môžu pre svojich macov organizovať napríklad narodeninové oslavy, alebo len tak nakupovať oblečenie a iné príslušenstvo vlastnými Build-A-Bear platobnými kartami.


2 komentáre na "Build A Bear - Ako sme si postavili medveďa"

1.
EevXtX3kq hovorí:
19. marca 2016, 12:52
Hahhhaaa. I'm not too bright today. Great post!
2.
b4tHk7S6 hovorí:
19. marca 2016, 5:36
Well maimaadca nuts, how about that. http://xajjbnxxvsx.com [url=http://hdwqib.com]hdwqib[/url] [link=http://nuvlxio.com]nuvlxio[/link]

Pridaj nový komentár

Tvoje meno:


Prepíš bezpeènostný kód:
Captcha


Tvoj komentár: